Rozmowa o niczym

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Rozmowa o niczym

Postprzez Rafał » 11 mar 2008, o 21:07

jak w temacie dowone rozmowy
moja nauczycielka od matmy jezdzila simsonem enduro.Taka po**bana nauczycielka na takim sprzecie!!!
Avatar użytkownika
Rafał
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 575
Dołączył(a): 14 sty 2008, o 20:17
Lokalizacja: Trawniki

Rozmowa o niczym

Postprzez Pani Kontekstowa » 11 mar 2008, o 21:07

Pani Kontekstowa
 

Postprzez adrian » 11 mar 2008, o 21:09

powiedz jej "stop wariatom drogowym"
For those about to rock, we salute you!
Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

Postprzez Barthezz » 11 mar 2008, o 21:14

Mi tego nie mówiła, mi mówiła ze jeździla na Komarze i na WSK ;)
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez bi-jay » 11 mar 2008, o 21:48

ja mam zdjęcie mojej babci z przed 40lat na wfm
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez parcelak » 11 mar 2008, o 21:50

Ja mam taką *** nauczycielkę od matmy. Dzisiaj jak rozwiązywałem zadanie na tablicy to zaczął jej dzwonić telefon :D Ma taki za*****ty dzwonek :twisted: . A mój nauczyciel od angielskiego Małaj (mówimy na niego małe jaja) :D ma takie wypucowane laczki że można się przeglądać. Pytałem czy pucował je papierami wodnymi, filcem i Automaxem czy może samymi papierami :D
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Alonzo » 11 mar 2008, o 21:57

widze ze tematy szkolne niech bedzie :D to nasza babka od biologi to stara pijaczka :D czesto wychodzi z lekcji nawet na kalsowce potrafi to sie smiejemy ze idzie se golnac :D za to babka od matmy taki niski poziom prowadzi, jej lekcje wygladaja tak ze ona rozwiazuje sama zadania na tablicy my patrzymy, nic nie pyta a na klasowkach wymaga i jak tu sie nauczyc, kurde wczesniej mielismy taka od polaka teraz przyszla mloda i odrazu lepiej duzo piszemy wypracowan mozna sie nauczyc szczegolnie w liceum to wazne kiedy zaraz matura, w gimanzjum najlepiej by bylo zeby nauczyciele wszyscy zachorowali ale w liceum to sie zmienia :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Rafał » 11 mar 2008, o 21:58

my mamy cos takiego tylko z nauczycielem od muzy mowimy do niego: lysa glaca i takie tam
Avatar użytkownika
Rafał
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 575
Dołączył(a): 14 sty 2008, o 20:17
Lokalizacja: Trawniki

Postprzez Angler » 11 mar 2008, o 22:02

U mnie nauczycielka od chemi robi sobie przerwy w czasie roku szkolnego 1 miech uczy i se przerwe robi(i tak jesteśmy do przodu z materiałem).
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Postprzez Black Rider » 11 mar 2008, o 22:58

Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez Hinol » 12 mar 2008, o 00:46

U nas kiedyś mieliśmy historię na poddaszu, w tzw. "klubie". To była taka duża sala, ok 20x25m i tam skryliśmy się za słupem podtrzymującym strop, narysowaliśmy sobie grzybka na podłodze i graliśmy w klasy lub kapsle.

Albo wchodzi gościu na lekcję i pyta:
-Czy jest ktoś zainteresowany?
... brak reakcji...
-Przyniosłem tu dzisiejsze gazety, możecie sobie poczytać.

2 tygodnie temu kumple z innej klasy przynieśli do szkoły mikrofalówkę. :shock: Na lekcji polskiego zazwyczaj jest szum, ludzie się głoszą i odpowiadają. Nagle babka się pyta:
-A co tu tak kiełbasą śmierdzi?
W tym momencie odezwał się charakterystyczny brzdęk mikrofalówki. Chłopaki smażyli sobie pizzę i zapiekanki. :]

Sytuacje są 100% autentyczne. I chodzę podobno do jednej z najlepszych szkół w województwie. 8) Jeśli nie wrodzony geniusz uczniów, to nie wiem skąd k... te wyniki? :D 8)
Avatar użytkownika
Hinol
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 572
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 14:09
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Postprzez Koner » 12 mar 2008, o 07:44

To u mnie z kolei jedna klasa przyniosła sobie toster do szkoły :D Na przerwie poszli do sklepu i kupili co im było potzebne.Ale że pani od polskiego jest dosyć wyrozumała to nie zwraca uwagi na podobne rzeczy :D
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez sutek » 12 mar 2008, o 08:45

To u nas przed świętami taki nauczyciel techniki (wszyscy na niego mówią, że jest pedałem) pyta się nas co chcemy na gwiazdkę :shock: . No to w klasie polewa bo on nam mówi że chce jakąś dobrą książkę z którą by sobie siadł w zaciszu i powolutku czytał. :mrgreen: :mrgreen: widzi że my się z niego śmiejemy no to pyta kumpla a co ty byś chciał dostać?? On mówi BEABY BORN :D a nauczyciel ale ja nie wiem czemu ty mnie wyzywasz po angielsku :D
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez kleszczyk » 12 mar 2008, o 08:58

To u mnie w gimnazjum koleżanki przyniosły browara. Jak to na muzyce zawsze było hałas jak nie wiem co aż tu nagle chwila ciszy i słychać otwieranie puszki. A u mojego brata to na bodajże geografii rozkładają sobie jedzenie, tzn kiełbasę i jedzą a babka nic. O tym może się jeszcze wypowiedzieć Mr.Rezystor, bo chodzi z moim bratem do klasy. Z kolei u nas na macie każdy robi co chce a babka na klasówkach wymaga. Ja jeszcze mam tak przesrane, że robie kumplom klasówki :) Na polskim mieliśmy mieć wypracowanie z całego romantyzmu i nie było bo babka powiedziała, że jak ktoś przyniesie step up 2 to go obejrzymy. Jest jeszcze dużo takich nauczycieli, ale to by mi zajęło jeszcze pół godziny pisania.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Tomciosz » 12 mar 2008, o 09:19

U nas w gimnazjum to jest dopiero, babka od religii nagada się a wszyscy się smacznie usypiają. Baba od plastyki mówi ciszej niż taki jeden z klasy co nie miał jeszcze mutacji, a babka od historii jest niższa od najmniejszego w szkole co sięga mi do klatki piersiowej ja mam ok 160-170 wzrostu. A w podstawówce, taki jeden z klasy na polaku konia walił, a babka sie nie skapła. :D Pseudo tego kolesia to Lewy, a tego co nie miał mutacji to Scofield.
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Postprzez ronio » 12 mar 2008, o 15:49

To u mnie w szkole ostatnio zamkneli drzwi wyjsciowe za szkole, to k umpel sie wkurzyl rozbiegl i wyszedł z całą futryną, a na koniec zamknął za sobą całe drzwi z futryną i poszedł :D u mnie w szkole jeszcze niedanwo pani od matematyki dojezdzała motorynką a z ema na imie grazyna to kazdy chodził za nią i wołał grażyna motoryna :P raz z kumplem spoznilismy sie na lekcje plastyki całe 30min wchodzimy a tu pani si epyta, chłopcy gdzie byliscie a kolega zatwardzenie miałem a ona dobrze usiądź :D
KOMAR'74
Suzuki GSXR 1000 K5
BMW E32 735i
ronio
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1941
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:59
Lokalizacja: Szczytno

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 426 gości