Bezdomni ludzie.

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Beton » 27 kwi 2008, o 19:13

Marcek tylko że większość nie chce iść z nami do sklepu lub jedzenia tylko pieniędzy.
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 kwi 2008, o 19:13

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Marcek » 27 kwi 2008, o 19:20

To wtedy grzecznie odchodzimy dalej, w ten sposób nie damy na alkohol, ale też nie skrzywdzimy potrzebującego :)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez pierdlik » 27 kwi 2008, o 19:55

Najlepiej by było takiemu dać parce i żeby uczciwe pieniądze zrobił. Sa co prawda ludzie :( co naprawdę potrzebują pomocy i nie przeznaczanej pieniądze na jabola czy coś podobnego. Ale ostatni są takie czasy ze nikomu sie nie wierzy :| i jest coraz więcej naciągaczy.
pierdlik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 192
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 03:13
Lokalizacja: Nockowa

Postprzez Pitucha » 27 kwi 2008, o 19:57

Ostatnio wracałem z kumplami ze szkoły to pod Kauflandem z każdej strony stała grupka po 3 cyganów. I tak idziemy i nagle sie nas pytaja czy mamy jakas zlotowke. To my grzecznie mowimy ze nie to nagle jeden wyciagnal noz i co mielismy zrobic. :(


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Z takimi to lepiej nie zaczynać, a ciekawe co by zrobili jak byś na prawdę nie miał tej złotówki, czy dwóch :hmm: Oczywiście nie życzę nikomu, żeby się przekonał, co by wtedy zrobili..... :)
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Postprzez Nextea » 27 kwi 2008, o 21:04

To mame moją pod sklepem zaczepił jakiś dzieciak, że głodny jest. Mama na niego patrzy a on ma buty za jakieś 200zł..... Tata kazał mu spier***ac ;p
Avatar użytkownika
Nextea
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 226
Dołączył(a): 11 mar 2008, o 19:09
Lokalizacja: Białystok
Pojazdy: Yamaha Aerox, Simson S51 ENDURO, Komar, Pony, Hyosung z silnikiem Yamahy, Pocket Bike, Jawa Mustang

Postprzez Alonzo » 27 kwi 2008, o 21:18

oj Ronio cyganów lepiej nie ruszaj :D w pabianicach mozna powiedziec ze oni rzadza miastem, kiedys w parku z kumplami nabijalismy sie z jednego pobiegl po swoich przyjechaly trzy merole wpakowali nas weywiezli do lasu i tak napi**** ze rano nie wiedzialem gdzie ma twarz a gdzie nogi, ja teraz sie trzymam od nich z dala, w ogole bez honorowi jacys sa 5 na jednego idzie, jak maja auta i noze a nawet bron nieraz to sobie moga.

a co do bezdomnych, pelno sie kreci tych burdasow w lodzi czy w pabianicach, ale wiekszosc mieszka w kamiennicach a zebrza na jabola czy polowke zeby sie schlac, latwo mozna odroznic brudasa od prawdziwego potrzebujacego, po zapachu :D menel cuchnie alkoholem na kilometr, a bezdomny poporstu smierdzi potem, a jak niczym nie pachnie znaczy sie kąpal znaczy ma gdzie i kasy nie warto dawac :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez bi-jay » 27 kwi 2008, o 21:18

ja kiedyś dałem takiej pani 2zł pochodziłem po mieście a wieczorem leżała na przystanku napita jak nie wiem co ale nic nie mówiła tylko miała kartkę że zbiera na chleb
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Wintes i 323 gości