Strajk Poczty Polskiej

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Conqeror » 7 cze 2008, o 23:15

bi-jay napisał(a):podobno poczta polska ma wynajęte firmy kurjerskie do rozworzenia paczek


no to nie wiem . bo mi nic nie dochodzi

Słyszałem że ma być otwarta w poniedziałek
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Pani Kontekstowa » 7 cze 2008, o 23:15

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Pawel1313 » 8 cze 2008, o 08:17

Czekam do następnego tygodnia, jeśli paczka nie dojdzie to mam tą pocztę gdzieś.
Pawel1313
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 13:13
Pojazdy: Fiat Bravo 1.9JTD, Derbi Senda X-Treme R

Postprzez Phantom » 8 cze 2008, o 10:12

Beton, potem Tusk bedzie strajkował, domagając sie zakończenia strajków! :D :D :D
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Postprzez Marcek » 8 cze 2008, o 10:14

Oczywiście rozumiem zdenerwowanie, ale popatrzcie na to z drugiej strony - jeśli listonosz zarabia powiedzmy 1000 zł/miesiąc to chyba ma prawo mieć dość. W miastach gdzie do obejścia ma kilka bloków jest nie najgorzej, ale np. w naszej dzielnicy musi przejechać sporo kilometrów, żeby roznieść przesyłki. Oczywiście niezależnie od pogody, czasem w 40-stopniowym upale, czasem w ulewie czy śniegu po kolana.
Jeszcze gorzej mają kierowcy - nie dość, że w lecie smażą się cały dzień w samochodach, to w dodatku często noszą ciężary.
Dlatego ja ich rozumiem, tym bardziej, że był obiecany cod, a jest gorzej niż wcześniej (ceny rosną, pensje nie).
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Barthezz » 8 cze 2008, o 10:29

A jesli mamy już cos o warunkach pracy to. U mnie w środku miejscowości wybudowali fabryke z CHEMIKALJAMI. Śmierdzi i to nieźle. Podstawowa stawka pracownika w tym zakładzie to 800zł :roll: Taka kostka WC z tej fabryki kosztuje 2zł a jeden pracownik pakuje ich na godzine aż 6 tysięc a zarabia marne pieniądze. Jednak ludzie nie zstrajkuja bo muszą jakos zarabiać. A co do listonoszów to ich rozumiem, bo pogoda czy niepogoda to i tak musi listy roznosić ;/
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez Conqeror » 8 cze 2008, o 10:55

1 tydzień i nikt sie nawet ty mstrjakiem nei zainteresował , oprócz klientów poczty . Więc to bez sensu . Niech idą pod ministerstwo strajkować a nie *** ludzi
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Beton » 8 cze 2008, o 11:39

Conqeror napisał(a):Niech idą pod ministerstwo strajkować

Tak jak pielęgniarki rozbiły namiot i poskutkowało.
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez Pawel1313 » 9 cze 2008, o 21:34

W końcu się doczekałem. Paczka dzisiaj przyszła.
Pawel1313
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 13:13
Pojazdy: Fiat Bravo 1.9JTD, Derbi Senda X-Treme R

Postprzez bi-jay » 11 cze 2008, o 17:23

ja czekam już na jedną 2tydzień a na drugą 3 tydzień
Avatar użytkownika
bi-jay
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:37
Lokalizacja: Strzepcz

Postprzez parcelak » 11 cze 2008, o 17:38

Phantom napisał(a):potem Tusk bedzie strajkował, domagając sie zakończenia strajków! :D :D :D


Głodówka :mrgreen:
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Koner » 11 cze 2008, o 18:12

Z tym strajkiem to już przesadzają,ja również czekam już drugi tydzień na przesyłkę :evil:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez pierdlik » 12 cze 2008, o 09:17

Marcek napisał(a):Oczywiście rozumiem zdenerwowanie, ale popatrzcie na to z drugiej strony - jeśli listonosz zarabia powiedzmy 1000 zł/miesiąc to chyba ma prawo mieć dość. W miastach gdzie do obejścia ma kilka bloków jest nie najgorzej, ale np. w naszej dzielnicy musi przejechać sporo kilometrów, żeby roznieść przesyłki. Oczywiście niezależnie od pogody, czasem w 40-stopniowym upale, czasem w ulewie czy śniegu po kolana.
Jeszcze gorzej mają kierowcy - nie dość, że w lecie smażą się cały dzień w samochodach, to w dodatku często noszą ciężary.
Dlatego ja ich rozumiem, tym bardziej, że był obiecany cod, a jest gorzej niż wcześniej (ceny rosną, pensje nie).


Nie zapomnij jeszcze o tym że listonosz jak porusza sie na jakimś tam komarku czy tez innym środku transportu co spala benzynę to musi on ja kupować z własnych pieniędzy czyli z tych 1000zł tak jak u mnie na wsi w niektórych miejscach dom od domu jest oddalony od dobrych parę set metrów i do tego jeszcze w takich miejscach trudno dostępnych co w zimie dojechać to wilka sztuka. Wiec się nie dziwię ze strajkują i chcą wyższej płacy.

Ps

Sam czekam na paczkę już ponad tydzień. Aha ten strajk to trochę taki nie przemyślany bo narobi im sie zaległości w przesyłkach i pożnij będzie listonosz chodził z 2 torbami żeby tą zaległość poroznosić.
pierdlik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 192
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 03:13
Lokalizacja: Nockowa

Postprzez Kubas » 12 cze 2008, o 11:47

pierdlik napisał(a):Sam czekam na paczkę już ponad tydzień. Aha ten strajk to trochę taki nie przemyślany bo narobi im sie zaległości w przesyłkach i pożnij będzie listonosz chodził z 2 torbami żeby tą zaległość poroznosić.

No właśnie, i tak na jedno wyjdzie, u mnie niby poczta strajkuje, ale i tak paczki dochodzą :)

Beton napisał(a):Tak jak pielęgniarki rozbiły namiot i poskutkowało

Jesteś tego pewien ?
Avatar użytkownika
Kubas
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 295
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 21:02
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 360 gości