Sakwy/Torby

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez Marcek » 21 kwi 2007, o 11:37

Proste pytanie: dojeżdżasz do skrzyżowania, chcesz skręcić w prawo. Wyciągasz rękę, puszczasz gaz, motor zwalnia, w końcu staje - co wtedy? Sygnalizować trzeba caly czas, więc wyciągnięcie ręki tylko na chwilę nie wchodzi w grę. Można oczywiście nie wystawiać reki, ale wtedy ktoś czekający na wyjazd z podporządkowanej myśli, że jedziesz prosto i czeka jak głupi. Nie wspomnę o tym że w momencie, gdy wyprzedza mnie ciężarówka trzymanie kierownicy jedną ręką skończyłobysię w najlepszym razie wywrotką.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Pani Kontekstowa » 21 kwi 2007, o 11:37

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Koner » 21 kwi 2007, o 11:51

Większość z tym wyciąganiem ręki jaoś sobie radzi.Na niektórych skrzyżowaniach są światła i jak masz zamiar skręcić w prawo i jest zielone to jak jedziesz dosyć szybko to komar tak od razu się nie zatrzyma ,a więc na chwilę puszcza się gaz i sygnalizuje zamiar skrętu.w momęcie gdy sie prawie przejechało skrzyżowanie zmnowu dodajemy gazu.Ja mam tak ustawionego komara że nawet jak puszczę gaz to on będzie się powoli toczył.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez KLINAR » 21 kwi 2007, o 19:02

przez tyle lat ludzie dojezdzali wszedzie motorami bez kierunkowskazow i jakos im to nie przeszkadzalo tylko wy macie jakies problemy. a jesli wam komary gasna czy wyskakuja biegi to moze najpierw warto zainwestowac w remont silnika niz w kierunkowskazy
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Mariusz » 21 kwi 2007, o 22:07

wcześniej może nie montowali kierunków, ale nie porównujcie ruchu dzisiejszego z tym sprzed 30 lat! poza tym że ktos "jakoś" sobie radzi, to wszyscy wiemy, bo my też "jakoś" jeździmy, ale chodzi właśnie o to żeby jeździć pewniej i bezpieczniej, dlatego choćby ktoś żeby zamontować kierunkowskazy zamontował nawet generator prądotwórczy, to przynajmniej ja tego bym nie negował, o ile wszystko jest celowe, ponieważ ten ktoś nei robił tego dla szpanu tylko dla własnego i innych bezpieczeństwa
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Koner » 21 kwi 2007, o 22:12

To jeśli ktoś chce to może sobie do komara zamontować nawet gps i klimatyzację no i te kierunkowskazy :D Ale ja i niektórzy użytkownicy nie zamierzają usprawniać komarów w taki sposób ,wolą żeby zostały orginalne.To co ktoś założy do komara to jest jego sprawa i gust,a więc nie powinno się o tym dyskutować.Zależy od osoby i tego co chce robić z komarem.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Marcek » 22 kwi 2007, o 09:38

KLINAR napisał(a):przez tyle lat ludzie dojezdzali wszedzie motorami bez kierunkowskazow i jakos im to nie przeszkadzalo tylko wy macie jakies problemy. a jesli wam komary gasna czy wyskakuja biegi to moze najpierw warto zainwestowac w remont silnika niz w kierunkowskazy


Ani nie wyskakuja biegi, ani nie gaśnie silnik - po prostu wyciąganie ręki jest niewygodne, a często niebezpieczne. Osobiście wolę bezpiecznie jeździć "choinką", niż rozwalić się 100% oryginałem. Kiedyś po głównej drodze przejeżdzał 1 pojazd na godzinę, dziś nawet na polnych drogach jest większy ruch :D. Ze względu na to wprowadzono obowiązkowe kierunki i stop.
To jeśli ktoś chce to może sobie do komara zamontować nawet gps i klimatyzację

Klimatyzacja niepotrzebna, ale nawigacja, np. w palmtopie nieraz mogła by sie przydać :P
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez KLINAR » 22 kwi 2007, o 09:56

gazdy ma swoje gusta ;] moje zdanie na ten temat znacie ;]
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 434 gości