Sakwy/Torby

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez rolnik1234 » 20 kwi 2007, o 18:40

No te torby po maskach nie pasują i wyglądają co najmniej wieśniacko a ten zestaw z allegro to już wogule :(
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Pani Kontekstowa » 20 kwi 2007, o 18:40

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Koner » 20 kwi 2007, o 21:09

Ale jak coś z tych 2 rzeczy trzeba wybrać to lepsze są te torby.Ja nić bym nie zakładał tylko pomyślał nad czymś co naprawdę by pasowało.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Wojteeek » 20 kwi 2007, o 21:49

gołąb napisał(a):widze ze nie chcesz miec orginala, ja bym wziol bak od ogara i schowki od 50 t1 i t chyba by bylo najlepsze. ten wariant nr 1 dla mnie to wt lepsze by bylo 2


No wiesz, jestem specjalnym przypadkiem... Nie chce 100 % oryginal ale chce sobie zostawic droge zeby wrocic do oryginalu ( mam wszystkie oryg. czesci ) i nie zmieniam np. baku, zawieszenia itp...
Chce zeby to byl dalej Komar 2350 :)


Ja nić bym nie zakładał tylko pomyślał nad czymś co naprawdę by pasowało.


Hmm... A np. co ?
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Koner » 20 kwi 2007, o 21:56

Jakby mieć jakiś płaski akumulator to można by było wyciąć blachę pod tymi schowkami i może tam by sie zmieścił i wtedy nie było by widać.Bo schowki od ogara do orginalnego komara z normalnym bakiem wogóle nie będą pasować.Może ktoś inny będzie miał lepszy pomysł. :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez KLINAR » 20 kwi 2007, o 22:01

e tam choinki robnicie z motórów, w sumie wasze motory i robcie z nimi co chciecie ale jesli chcesz miec aku to pewno kierunki zakladasz tak ;> ? wdlg mnie to wogule do komara nie pasuje :/ do ogara czy jawki jeszcze jakies ladne kierunki to pasuja ale komar najladniej wyglada tylko i wylacznie w orginalne. Jesli chodzi o moje zdanie na ten temat to dalbym sobie spokoj ;) sam kiedys sie bawilem w takie zeczy, tato zawsze mowil ze mam dac sobie spokoj ze szkoda pieniedzy ale go nie sluchalem ale poznalem to na wlasnej skórze i wiem ze nie warto
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Mariusz » 20 kwi 2007, o 22:02

powiem szczerze że też myślałem nad wycinaniem blachy, ale to totalny bezsens :P a przyznam że też mam w piwnicy zakopaną pod stertą innych rzeczy identyczną torbę po masce ;) a widział ktoś ile jest pustej przestrzeni w komarze między błotnikiem tylnym a skrzynkami? masa! tylko nie ma się jak do tego dostać, i bardzo nieforemna ta przestrzeń :/ trzeba by mieć jakiś taki wysoki akumulator, a o małej podstawie, no i żelowy bo by był lekko pod kątem :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Adi.G. » 20 kwi 2007, o 22:04

Lepiej byłoby coś zrobić żeby nie raziło w oczy i nie zajeżdżało WT bo te po maskach i ta rowerowa to taki WT
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Koner » 20 kwi 2007, o 22:07

Ja ze swoim komarem nie zamierzam nic robić.Chodzi mi o zakładanie licznika rowerowego kierunkowskazów elektronicznego zapłonu itp.Chcę żeby został jak najbardziej orginalny.Niestety musiałem założyć lusterka bo takie są przepisy ale tak to nic bym do niego nie dołożył.Z orginalnych rzeczy wymontowałem dzwonek bo już nie dzwonił i był bezużyteczny.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Adi.G. » 20 kwi 2007, o 22:08

Ja też nie bede z mojego komara robił choinki bo komar to komar a nie dziwadło
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Wojteeek » 20 kwi 2007, o 22:13

a widział ktoś ile jest pustej przestrzeni w komarze między błotnikiem tylnym a skrzynkami? masa! tylko nie ma się jak do tego dostać


Widzialem, widzialem... Tylko ze za cholere nie ma jak sie tam dostac - wiec odpada...

Ale widze ze faktycznie te schowki nr 1 beda najlepsze... Mam juz mocowania pod nie zrobione... Moze we wtorek/srode je zamontuje...

Do wszystkich WT etc. - Jak ktos powiedzial - moj motor... Po drugie - chyba nie ma lepszego miejsca na aku...
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Koner » 20 kwi 2007, o 22:15

A pozatym jeśli w komarze był by potrzebny akumulator to konstruktorzy by pomyśleli i gdzieś go umieścili ale jeśli go nia ma to po co wpychać na siłę :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Mariusz » 20 kwi 2007, o 22:16

a czy zamontowanie ładnych, pasujących do komara sakw to robienie z niego choinki? czy taki komar to dziwadło? chodzi o to żeby robić wszystko Z GŁOWĄ! jeśli nie poobwiesza go całego tymi sakwami to ładnie będzie wyglądało, przecież o dodatkowych bagażnikach i sakwach pisali w młodym techniku już w latach sześćdziesiątych czy siedemdziesiątych :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Marcek » 20 kwi 2007, o 22:17

Koner napisał(a):Ja ze swoim komarem nie zamierzam nic robić.

Jeśli nie jeździsz nim zbyt często po mieście, to jak najbardziej popieram, jednak w przeciwnym razie polecam chociaż kierunki.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Wojteeek » 20 kwi 2007, o 22:18

Koner napisał(a):A pozatym jeśli w komarze był by potrzebny akumulator to konstruktorzy by pomyśleli i gdzieś go umieścili ale jeśli go nia ma to po co wpychać na siłę :)


Tak... W latach 60-70 gdzie jechali po kosztach i robili zamiast swiatel swieczki zeby za duzo miedzi na cewki nie poszlo...

Chlopie - oni nie dali tylko dlatego ze nie mieli kasy na to i zwiekszylo by to cene....

A po drugie - kierunki... Kiedys byl mniejszy ruch panowie... Nie to co teraz...
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez KLINAR » 20 kwi 2007, o 22:21

ja tam czesto komarem jezdze po miescie i zawsze mam satysfakcje kiedy starsi dziadkowie i malolaci ogladaja sie za odpicowanym moplikiem gdzie wszystkosie swieci i wgl, moj simek tez jest w bdb stanie ale juz nie zwraca na siebie takiej uwagi jak komar a jest juz bardziej "nowoczesny" ten steskniony widok dziadkow jest wrecz bezcenny :P
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 172 gości