Na jakiej pojemności pojade na karcie???

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez trafik » 10 maja 2007, o 21:03

A co najciekawsze u nas w szkole zdawało sie na karte motorowerową ROWEREM!! Pana woźnego ktoś mógł mieć kartę nie umiąc posługiwać się morowerem to niedorzeczne!!
Avatar użytkownika
trafik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 08:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 maja 2007, o 21:03

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Koner » 10 maja 2007, o 21:05

No to powiem ci że nie tylko ty tak miałeś.Rok po tym jak ja zdawałem motorowerem następny rocznik zdawał rowerem,bo szkoła nie posiadała motoroweru. :D
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Mr.Rezystor » 10 maja 2007, o 21:09

Adamo napisał(a):
U mnie w mieście i okolicach przeważnie po to robią sobie prawko A żeby pośmigać przecinakiem.Moim zdaniem na motorowerze mało osób się zabiło , i chyba nadal tak jest.Zresztą można sobie krzywdę zrobić spadając z łóżka , potykając się na schodach.Większość osób decydujacych się na jazdę w ruchu ulicznym zna choć podstawowe przepisy.Reszta na sprzętach bez papierów śmiga po wiochach , a tam jest mniejszy ruch, nie ma rond czy jakichś mega trudnych skrzyżowań , więc siłą rzeczy jest bezpieczniej.Wiem że zdarzają się debile co wyjeżdżają w miasto bez znajomości nawet podstawowych znaków i przepisów, ale na imbecylizm nie ma lekarstwa.Nawet jeśli by nie mogli jeździć na dowodzie to i tak uprawiali by swe "niecne praktyki" powodując sypanie się epitetów , od reszty normalnie jeżdżących użytkowników drogi.




Może i bezpieczniej, ale policji zawsze więcej niż na drogach o zaawansowanym ruchu. Łatwo się domyślić, że przez taką drogę pojadą prędzej pijani i bez papierów, kasków itd. Kiedyś naprawiłem mojego rometa i chciałem go wytestować, więc pojechałem do mojego wujka do sąsiedniej miejscowości. Wujek pojechał do sklepu i wracając policja zatrzymała go jakieś 25m od mojego domu. Sklep znajdował się w mojej miejscowości. Dobrze że nie jechałem wtedy :shock:
Avatar użytkownika
Mr.Rezystor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 28 kwi 2007, o 07:32
Lokalizacja: Witkowice 20km od Częstochowy.
Pojazdy: Audi 100 2.8

Postprzez Mariusz » 10 maja 2007, o 23:09

ale dowód osobisty i tak cię nie zwalnia z obowiązku posiadania dowodu rejestracyjnego :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Kondor888 » 11 maja 2007, o 10:08

A ja jeździłem przez rok MZ 251 na prawku B i jak mnie kiedyś zatrzymali to mnie straszyli że kat.B zabiorą ale na szczęscie trafiłem na takich którzy pamietają czasy gierka dostali na dobre pare flaszek i pojechałem do domu. :D [/code]
Kondor888
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 08:36

Postprzez KLINAR » 11 maja 2007, o 13:43

no teraz sie zcfanili i od razu ida zakablowac jak chce sie dac lapowke i wtedy ma sie jeszcze bardziej prze*@& :evil: no chyba ze trafi sie na kogos w porzadku to zawsze mozna sie dogadac ;) chociaz teraz coraz mniej takich
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Marcek » 11 maja 2007, o 13:49

no chyba ze trafi sie na kogos w porzadku

Czy dla Ciebie osoba biorąca łapówkę jest w porządku?
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez KLINAR » 11 maja 2007, o 13:54

jak najbardziej nie :) chodzi o to ze teraz czasem jak cie zlapia za jazde bez OC czy cos czy nawet bez kasku gdzies na polach albo bez kwitu ( oczywiscie mopikiem) to od razu wymyslaja kosmiczne ceny na mandaty i wgl... kiedys to zawsze albo puszczali albo ew spuszczali powietrze z kol... a zdaza sie ze czasem zapomni sie oc albo sie wezmie oc od innego motóra... roznie bywa :] o cos takiego mi chodzi ;)
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Wojteeek » 11 maja 2007, o 14:03

Czy dla Ciebie osoba biorąca łapówkę jest w porządku?


Zalezy od sytuacji...
Bo jesli to *** typu "zapomnialem OC" to raczej nie, kazdemu moze sie zdazy...
Ale jesli jakis wariat przekracza predkosc o np. 60 km/h to raczej nie...

Nie jest to rowne, ale policjanci to tez ludzie... Wiec jeden raz co mnie zatrzymali ( 50T1 - bez kasku, papierow i wszystkiego - dopiero co zaplon ustawilem, caly brudny bylem :P ) puscili mnie wolno... Moze nie wzieli lapowki ale wiecie o co mi chodzi...
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez KLINAR » 11 maja 2007, o 15:09

no i o takie sytuacje chodzilo mi kiedy napisalem ze czasem trafi sie ktos wporzadku i cie pusci ;)
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Koner » 11 maja 2007, o 15:18

Takich policjantów jest już coraz mnie.Nie wiem jak jest teraz bo mnie nie zatrzymali ale kiedyś jak się popełniło jakieś drobne wykroczenie do nie dostwałeś mandatu od razu tylko jakieś pouczenie i jechałeś dalej :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Jakub Knight » 11 maja 2007, o 20:56

U mnie spuszczaja powietrze i biorą wentyle :D
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Koner » 13 maja 2007, o 18:24

To wystarczy brać zapasowe wentyle i pompkę :D Czekasz aż odjeżdżają pompujesz koła i odjeżdżasz :D
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez endek » 13 maja 2007, o 19:21

Jakub Knight napisał(a):U mnie spuszczaja powietrze i biorą wentyle :D


to teraz musza sie zaopatrywać w dodatowe ,,wyntle'' :D noi pompke.I po sprawie. :lol:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez papaj » 13 maja 2007, o 19:34

taka to już sprawiedliwość na tym świecie:/ jak będziesz jechać rowerem po pijaku i masz prawko to ci zabiorą je i grzywnę wpierdzielą....a jak nie masz prawka to Ci dadzą zakaz wyrobienia na kilka lat...
''NIE MA BOGA JEST MOTÓR'' &)
papaj
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 22:05
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 479 gości